top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Czy zostaniesz moją Świadkową?

O tak, wychodzisz za mąż! Dobrze w tym Dniu mieć obok siebie, oprócz przyszłego męża oczywiście, kogoś bliskiego, kto będzie pełnił rolę Twojej Świadkowej. Może to być przyjaciółka, siostra, a nawet mama! Sama decydujesz. Kogokolwiek nie wybierzesz, wzruszenie przy pytaniu „Czy zostaniesz moją Świadkową?” jest chyba nieuniknione.


Zdjęcie wykonane z lotu ptaka, na którym widać Pare Młodą przy ślubnym kobiercu stworzonym z prawdziwych kwiatów. Wszyscy stoją pośrodku wody, a w tle widać ocean.

Świadkowa to Twoja prawa ręka i ma wiele zadań, ale głównie pomaga, wspiera i pociesza również w nieoczekiwanych kryzysach. Powinnyście się dobrze znać i dogadywać. Nie musisz kierować się więzami krwi, a nawet lepiej, jeśli pokierujesz się swoimi prywatnymi odczuciami.


Panna Młoda w bardzo rozłożystej sukience wyszła z samochodu, a za nią jej świadkowa układa tren sukienki.

Panny Młode coraz częściej zastanawiają się, w jaki sposób zadać to pytanie bliskiej osobie, czy samo pytanie wystarczy, czy może należy dołączyć jakiś prezent. Jedno jest pewne, na jakikolwiek sposób się zdecydujesz, Twoja Świadkowa będzie przeszczęśliwa, że darzysz Ją takim zaufaniem i że może być tuż obok w tak Wyjątkowym dla Ciebie Dniu.


Panna Młoda wraz ze swoimi druhnami dokonują ostatnie poprawki przed ślubem. Panna Młoda ma rozpuszczone włosy, a suknie na grubszych ramiączkach, w kształcie syreny, z dużym dekoltem. Druhny mają sukienki w odcieniu niebieskiego/morskiego koloru.

W jaki sposób zadać to pytanie? To już kwestia osobista. Jeśli chcesz wykrzyczeć do przyszłej świadkowej radosną nowinę o ślubie i przy okazji zapytać Ją, czy zostanie Twoją Świadkową - zrób to! Jeśli chcesz darować Jej jakiś prezent - droga wolna!


Panna Młoda stoi w towarzystwie druhen, które ubrane są w beżowym odcieniu. Jedna z nich poprawia tył sukni Panny Młodej..

Pomysłów na prezent jest mnóstwo. Ciasteczko z wróżbą? Wino ze specjalną etykietą? Kubek świadkowej? Bransoletka? Zdrapka? Spersonalizowane puzzle? A może box prezentowy, spersonalizowany właśnie dla Twojej Świadkowej? Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Pamiętaj też o tym, że prezent nie musi być kupny i możesz zrobić coś sama, np. ciasteczko z napisem „Zostaniesz moją Świadkową?”.


Panna Młoda wychodzi z budynku w towarzystwie swoich druhen, które ubrane są w jasno pomarańczowe stroje. Jedna z nich pomaga trzymać tren Panny Młodej, a druga wyciąga pomocną dłoń przy zejściu po schodku. Wszystkie trzymają w dłoniach jasne bukiety.

Zdarza się również tak, że Przyszła Panna Młoda zaraz po zaręczynach dzwoni z nowiną do swoich najbliższych i zaraz po „Wychodzę za mąż!” pada „Będziesz moją Świadkową!”. Taki sposób też jest dobry. Znacie swoją przyszłą Świadkową najlepiej i wiecie, że takie już nawet nie pytanie, a stwierdzenie też będzie super.


Panna Młoda pozuje wraz ze swoim mężem oraz druhnami. Panna Młoda ma koronkową suknię z dłuższym trenem. Ma rozpuszczone, ale pofalowane blond włosy, a w dłoniach trzyma ceglany bukiet. Pasuje on idealnie do sukienek druhen, ich bukietów oraz garnituru Pana Młodego. Wszyscy szeroko się uśmiechają.

Co, jeśli masz sporą grupę kandydatek na bycie Twoją Świadkową? Możesz wyróżnić Je wszystkie i poprosić by zostały Twoimi druhnami. Bliskie osoby na pewno zrozumieją, że na dokumencie może być tylko jeden podpis, ale zadań jest wiele i możesz je rozdzielić. Wyróżnisz w ten sposób więcej niż jedną osobę.


Panna Młoda pozuje wraz ze swoimi druhnami. Wszystkie ubrane są w jasne odcienie złota oraz beżu, a dodatkowo, każda z nich w dłoni trzyma jasny bukiet. Panna Młoda stoi na środku, a na przód wysuwa się tren jej sukienki. Wszystkie Panie szeroko się uśmiechają.

Świadkowa na pewno nie ma łatwego zadania podczas Ślubu. Prawa ręka, a jednocześnie bywa workiem treningowym. Ważne, aby Twoja Świadkowa była Twoim wsparciem i była przy Tobie, ale i dla Ciebie, w momentach, w których tego potrzebujesz.


Panna Młoda stoi tyłem w białej sukni ślubnej z dużym dekoltem na plecach i długimi rękawami. Dookoła niej są druhny, które w większości starają się ułożyć długi tren sukni. Wszystkie Panie ubrane są na biało, co idealnie pasuje do pałacowego wnętrza.

To jak?

„Zostaniesz moją Świadkową?”

Powodzenia!


Dominika Szymańska,

Wedding Planner

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page