top of page
Zdjęcie profilowe Dominiki Szymańskiej - wedding plannerki w Aranżacji Ślubnej. Portret w kolorze.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Dominika i jestem certyfikowaną Wedding Plannerką. Odkąd byłam dzieckiem, lubiłam wszystkim pomagać i organizować wszystko, co tylko mogłam. Jednak jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo wpłynie to na moją przyszłość i karierę. Dorastając, zrozumiałam, że organizacja ślubów będzie moją idealną drogą. 

Każda Młoda Para to dla mnie nowa historia, a to pozwala mi podejść w indywidualny sposób do aranżacji tego wyjątkowego dla Was Dnia. Staram się Wasze marzenia, wizje czy fantazje przerodzić w rzeczywistość w Waszym szczególnym dniu. 

 

Organizuję oraz koordynuję Śluby głównie w Poznaniu i okolicy, jednak swoje działania kieruję na teren całej Wielkopolski. 

 

Prywatnie?

Dużo podróżuje, a jeszcze więcej czasu poświęcam na sport i to dzięki niemu mam mnóstwo energii do działania. Kocham poznawać nowe kultury, obyczaje oraz kuchnie, ale najwięcej chłonę z poznawania nowych ludzi podczas swoich podróży. To moment, w którym czerpię inspirację do swojej pracy, a trening, mimo iż wymaga wysiłku, pozwala mi uporządkować sobie wszystko w głowie i zaplanować każdy krok działania. 

O nas: Info
bottom of page