top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Zaręczyny w Święta

Niewątpliwie Święta Bożego Narodzenia mają magiczną atmosferę, która sprzyja zaręczynom. Zimowa aura to jedno, inna kwestia to data, która łatwo zapadnie w pamięć. Stąd wielu Panów decyduje się na zaręczyny w Święta, które mogą być celebrowane w gronie najbliższych.


Święty Mikołaj oświadcza się Pani Mikołajowej.

Pytanie jednak, który moment będzie właściwy. Można wybrać ten tradycyjny, gdzie w gronie najbliższych uklękniesz na jedno kolano i zadasz magiczne pytanie, a można postawić na kreatywność oraz spontaniczność i znaleźć indywidualnie dopasowany sposób i moment właśnie do Was.


Napis "Marry Me" utworzony z białych róż. W tle widać choinkę oraz świece w dużej ilości oraz bukiety z białych róż oraz ich płatki porozrzucana po całym pokoju.

Bez dwóch zdań, jakikolwiek sposób wybierzesz, będzie on jedyny w swoim rodzaju i zostanie zapamiętany do końca życia! Nie ma idealnego momentu, czy schematu, którego należy się trzymać, jedno jest pewne, podejmujecie decyzje o dalszym wspólnym życiu i wchodzicie w kolejny etap, od którego już tylko krok do Ślubu.


Dłoń narzeczonej z pierścionkiem na palcu. W tle widać kominek oraz girlandę świąteczną.

Należy pamiętać, że zorganizowanie oświadczyn w Święta Bożego Narodzenia to ogromne wyzwanie logistyczne. Znalezienie idealnego pierścionka to jedno, druga kwestia dotyczy jego ukrycia w niebanalny sposób. Najlepiej zrobić to tak, aby przyszła narzeczona nie miała pojęcia, co wydarzy się w tym dniu. Z racji, że ten czas jest dość popularny na zaręczyny, musisz wspiąć się na własne wyżyny i sprawić, aby Twoja Partnerka była naprawdę zaskoczona.


Para pozuje przy choince w mieszkaniu. Owinięci są lampkami, które zawieszone są również na choince. Ubrani są w świąteczne swetry i zbliżają się ku sobie, aby obdarować się pocałunkiem.

Jeśli już jesteś po zakupie wymarzonego pierścionka, przechowaj go w miejscu, w którym będziesz miał pewność, że Twoja przyszła narzeczona go nie znajdzie lub oddaj na przechowanie zaufanej osobie. Następnie, gdy przyjdzie na to odpowiedni moment, ukryj go w jakiś oryginalny sposób. Tutaj znowu może pomóc kreatywność, ale możesz również wspomóc się pomysłami z internetu, z których wynika, że możesz schować go: w bombce, w świątecznym opakowaniu, w kalendarzu adwentowym, na jemiole czy na gałązce choinki.


Dłoń narzeczonej z pierścionkiem zaręczynowym. W tle widać choinki obsypane śniegiem, tak jak przestrzeń wokół nich.

Oświadczyny 24.12 mogą być magiczne i doskonałe, jeśli tylko wiesz, że Twoja Partnerka marzy właśnie o tym. Trzymamy kciuki i wierzymy, że już za moment usłyszysz jedno z bardziej upragnionych „TAK” w Twoim życiu. A już od Nowego Roku możecie zabrać się za przygotowania do Ślubu i Wesela.


Na zdjęciu uchwycona jest Para w mieszkaniu, które jest świątecznie przystrojone. W tle widać girlandy oraz choinkę. W centrum zdjęcia widzimy kobietę w beżowej sukience, która na rękach trzyma dziecko, które jest w dużym szoku. Na twarzy kobiety widzimy szeroki uśmiech. Przed nimi widzimy mężczyznę, który klęczy na jednym kolanie, a w dłoni trzyma opakowanie z pierścionkiem.

Dominika Szymańska,

Wedding Planner

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


bottom of page