top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Trendy ślubne 2023

Co roku zachodzą pewne zmiany w trendach, nie inaczej dzieje się w tych związanych ze ślubem. Rok 2023 to moment, w którym Pary Młode odchodzą od rozrzutności, a decydują się na bardziej zrównoważone pomysły. Co nowego szykuje sezon ślubny 2023? Nieoczywiste bukiety, unikatowe dodatki, kolor - to tylko kilka przykładów, które wpisują się w trendy ślubne obecnego roku. Nieoczywiste bukiety - bukiety z długimi łodygami


Trendy ślubne 2023 - bukiet z długimi łodygami

Oryginalna kompozycja kwiatowa, którą Panny Młode będą zastępować swoje bukiety w roku 2023, mogą okazać się rewelacyjnym wyborem. Trzeba jednak pamiętać, że taki bukiet jest duży i zazwyczaj dość ciężki, co może powodować trudności w jego utrzymaniu.


Trendy ślubne 2023 - bukiet z długimi łodygami

Unikatowe dodatki - to one będą centrum stylizacji Panny Młodej

Z pozoru spokojna kreacja, w towarzystwie pereł, rękawiczek czy kokard stworzą niesamowitą stylizację, która na pewno zapadnie w pamięć na długo.


Perły - nie tylko na szyi, ale i w welonie czy rękawiczkach.

Trendy ślubne 2023 - perły

Trendy ślubne 2023 - perły

Rękawiczki - elegancki dodatek, bez którego coraz to większa grupa Panien Młodych nie wyobraża sobie swojego Dnia.


Trendy ślubne 2023 - rękawiczki

Kokardy - we włosach, przy butach, a może wkomponowane w suknie? Sama wybierz, która opcja jest najbliższa Twojemu sercu


Trendy ślubne 2023 - kokardy - suknia

Trendy ślubne 2023 - kokardy - włosy

Trendy ślubne 2023 - kokardy - suknia

Trendy ślubne 2023 - kokardy - buty

Kolor - Viva Magenta


Instytut Pantone ogłosił kolor Viva Magenta kolorem roku 2023. Odcień czerwieni, który opisywany jest jako energia i wigor.

Dekoracje utrzymane w jednej barwie kolorystycznej robią ogromne wrażenie. Są odważnym pomysłem, który pomaga Parom w zorganizowaniu Wesela, które wychodzi poza schemat.


Kolor roku 2023 - viva magenta - pantone

Zostając przy dekoracjach, warto wspomnieć o efektownych sufitach, unikatowym ustawieniu stołów czy nadzwyczajnym układzie alejek.


Sufit - efektowne instalacje zrobione z kwiatów czy świateł robią fenomenalny wystrój.


Trendy ślubne 2023 - sufit

Unikatowe ustawienie stołów - jeśli Para Młoda organizuje swoje Wesele, w miejscu o dużej przestrzeni, może pokusić się na niecodzienną aranżację stołów - różne kształty, różne połączenia - sprawdzą się idealnie w przypadku większej ilości Gości czy pomogą zagospodarować pustą przestrzeń.


Trendy ślubne 2023 - układ stołów

Nadzwyczajny układ alejki - podobna sytuacja jak ze stołami, jeśli tylko macie możliwość i możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, skorzystajcie z układu krętej alejki bądź w kształcie litery S.

Trendy ślubne 2023 - układ alejki

Nowy sezon ślubny może skraść nie jedno serce, to na co zdecydujecie się Wy, zależy tylko od Was. Cokolwiek to będzie, na pewno będzie magicznie i wyjątkowe!


Dominika Szymańska,

Wedding Planner

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page