top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Spodnie alternatywą dla Panny Młodej

Mimo iż jednym z pierwszych skojarzeń ślubnych jest biała suknia, to spodnie stają się ciekawą alternatywą dla Panny Młodej. Jeszcze nie tak dawno taki strój był nie do pomyślenia. Jednak dziś widzimy takie stylizacje coraz częściej.


Para Młoda kroczy ulicami wielkiego miasta. Przechodzą przez pasy, trzymają się za ręce. Panna Młoda ubrana jest w biały kombinezon i w prawej ręce trzyma biały, delikatny bukiet. Oboje zerkają na siebie przez ramie. Pan Młody ubrany jest w białą koszulę i czarne spodnie.

Granica tradycyjnego stroju Panny Młodej z roku na rok bardzo się przesuwa. Suknia nie musi już być biała ani długa, a nawet nie musi być suknią! Alternatywą mogą być spodnie, spodnium, garnitur czy kombinezon, które wciąż wzbudzają jednak wiele kontrowersji.


Para Młoda pozuje na otwartej hali. Odbijają się w kałuży. Panna Młoda ubrana jest w białe spodnie i białą marynarkę wraz z białymi butami. Włosy ma upięte w koka, w który wpięty jest krótki welon. Pan Młody ubrany jest w czarny garnitur z białą koszulą i czarną muchą.

W dniu Ślubu Panna Młoda, która zdecydowała się na nieco inną stylizację - spodnie, musi być przygotowana na różne reakcje. Jeśli to właśnie one Cię wyrażają, Twój styl i odzwierciedlają Twój charakter, nie będziesz żałowała decyzji o takiej stylizacji.


Para Młoda zaraz po powiedzeniu sobie "tak". Stoją na moście, obróceni w stronę Gości weselnych z jedną ręką w górze. Na ich twarzach malują się uśmiechy. Panna Młoda ubrana jest w biały kombinezon z długim welonem. Pan Młody ubrany jest w ciemny garnitur, z jasną koszulą i ciemnym krawatem.

Spodnie sprawdzą się zarówno w Kościele, jak i w Urzędzie Stanu Cywilnego, ale również w plenerze, czy gdzie tylko wymarzysz sobie Wasz Wyjątkowy Dzień. Tak samo z dodatkami - na rynku jest tyle opcji, że na pewno znajdziesz takie, które będą idealnie pasowały. Przecież spodnium może przybrać wiele wersji, czy to w postaci jednoczęściowej, czy z gorsetem, czy z wyciętymi plecami. To samo, jeżeli chodzi o materiał, opcji jest wiele. Sama zdecyduj czy pokażesz się w biznesowej elegancji, czy też koronkowej wersji.


Para Młoda trzymając się za ręce, wychodzi z białego auta. Panna Młoda ubrana jest w białe spodnie oraz większą, białą marynarkę. W prawej ręce trzyma torebkę oraz biały bukiet. Ma na sobie białe okulary. Pan Młody ubrany jest w ciemny garnitur oraz jasną koszulę w połączeniu z ciemnym krawatem.

Jeśli czujesz, że to właśnie spodnie przemawiają do Ciebie bardziej i to w nich będziesz czuła się lepiej niż w białej sukni - nie zastanawiaj się! Nic nie stoi na Twojej przeszkodzie. Twoja stylizacja na pewno będzie wyjątkowa!


Panna Młoda w białym kombinezonie i zarzuconą na ramiona marynarką, opiera się o samochód. Zdjęcie jest czarno-białe.

Dominika Szymańska,

Wedding Planner

101 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page