top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Podziękowania dla Rodziców

Ślub to wyjątkowy dzień zarówno dla Pary Młodej, jak i ich Rodziców. Jest to wielkie przeżycie, które cieszy, ale i wzrusza. Moment, w którym Młodzi składają sobie przysięgę często jest tym najbardziej poruszającym dla Rodziców. To nowy początek, ale również zakończenie pewnego etapu.


Zdjęcie przedstawia 4 pokolenia rodziny, która ustawiona jest w piramidę. Od dołu mamy najstarsze pokolenie, które daje sobie buziaka, a na samej górze parę młodą. Po lewej stronie mamy mężczyzn, a po prawej kobiety.

Nie ma się co dziwić, że podziękowania dla Rodziców odgrywają bardzo ważną rolę, która stała się niemalże tradycją wesel. Dzięki nim możecie okazać swoją miłość i szacunek oraz ogromną wdzięczność, za Wasze życie, ale i często za wkład w zorganizowanie Ślubu. Nie ma określonych zasad, w jaki sposób to zrobicie, najważniejsze, aby było to ze szczerego serca.


Zdjęcie przedstawia Pannę Młodą wraz z jej mamą, które stoją w objęciach. Obie są już gotowe na Ślub. Panna Młoda ma na sobie białą sukienkę z wycięciem na plecach.

Wybór odpowiedniego momentu na podziękowania dla rodziców jest bardzo ważny zarówno dla Was, jak i Waszych Rodziców. Wszystko należy dopasować do Waszego scenariusza wesela, jednak większość Par decyduje się na podziękowania w okolicy północy. Jest to rozsądna pora, ponieważ jest to najpopularniejsza godzina, podczas której odbywają się oczepiny oraz często krojenie tortu. To przeważnie ostatnia chwila, w której macie możliwość uchwycić ten moment w obiektywie fotografa oraz kamerze filmowca.


Zdjęcie przestawia Pannę Młodą wraz z jej tatą, który prowadzi ją do jej wybranka.

Mimo iż w większości przypadków, podziękowania dla rodziców wyglądają podobnie: wyjście na środek sali, przemówienie, prezent, piosenka połączona ze wspólnym tańcem, to z roku na rok Pary Młode poszukują coraz ciekawszych pomysłów. Chcą zaskoczyć nie tylko Gości, ale i Rodziców, ale co najważniejsze ich uszczęśliwić. Nie liczy się cena prezentu, ale jego znaczenie emocjonalne. To sytuacja, w której możecie popisać się wiedzą o swoich Rodzicach - ich zainteresowaniach, pragnieniach czy marzeniach.


Zdjęcie przedstawia Pannę Młodą wraz z jej mamą, która pomaga córce schodzić po schodach. Obie są już gotowe na Ślub. Mama ma długą cielistą sukienkę, na długi rękaw z czarnymi wstawkami. Panna Młoda natomiast wianek w rozpuszczonych, blond włosach, w lewej dłoni bukiet kwiatów, a na sobie białą, długą sukienkę.
Zdjęcie przedstawia Pannę Młodą wraz z jej tatą. Córka stoi wtulona, ubrana w długą, białą suknię ślubną. Ojciec ubrany w ciemne spodnie i jasną koszulę na krótki rękaw, dumnie trzyma córkę przy ramieniu.

Wesele jest idealnym momentem, w którym możecie pokazać, jak bardzo doceniacie Waszych Rodziców. Wyrażacie wdzięczność za całą pomoc, którą niosą Wam od momentu narodzin.


Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn, którzy tańczą ze swoimi mamami. Po lewej mamy rodzinę w ciemniejszych, granatowych kolorach, po prawej przeważa kolor bordowy.
Zdjęcie przedstawia Parę Młodą na sali, która po swojej lewej, jak i prawej stronie ma rodziców. Wszyscy trzymają tabliczki z datą swoich ślubów. Wszyscy brali Ślub 7.11, jedynie w różnych latach.

Dominika Szymańska,

Wedding Planner

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


bottom of page