top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Na co warto zwrócić uwagę w black week pod kątem Ślubu?

Rozpoczął się tydzień, a gdzieniegdzie już trwa nawet cały miesiąc niskich cen, pytanie czy to czas, który możemy wykorzystać również na Wesele? Czy da się upolować prawdziwe perełki, które przydadzą się w Wyjątkowym Dniu?

Czekają na Was niesamowite promocje, rabaty i okazje, których nie powinno się przegapić!


Czarno białe zdjęcie Młodej Pary, która stoi na patio przez restauracją w miłosnych objęciach.

Black week czy black Friday jest z nami, czy tego chcemy czy nie. Możemy z dużą czujnością się temu po prostu poddać, a dzięki temu zaoszczędzić przy Weselu. Nieważne, że być może jest ono za długi czas.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, dobrze abyście doprecyzowali swoje potrzeby, żeby nie utonąć w ofertach, którymi jesteśmy zasypywani, a których możecie tak naprawdę w ogóle nie potrzebować. Zarys Wesela oraz jego charakter pozwoli Wam skupić się na konkretnych elementach. Bo przecież nikt nie potrzebuje mnóstwa nowych, a co ważniejsze niepotrzebnych rzeczy.

Młoda Para otwiera szampana na polu, który strzela im w górę. Oboje są ubrani w odświętne stroje, a na ich buziach widać ogromne uśmiechy.

Warto zapoznać się z ofertami usługodawców, którzy Was interesują. Bardzo dużo z nich bierze udział w akcji i w tym okresie proponują rabaty, kto wie, może w Waszym terminie też będą obowiązywały.


Czarno białe zdjęcie Młodej Pary, która daje sobie buziaka pod marynarką Pana Młodego - kropi deszcz, a On osłania ich swoim okryciem wierzchnim.

Pamiętajcie, aby nie dać się zwariować i zachować zdrowy rozsądek. Postarajcie się kupić rzeczy, które naprawdę potrzebujecie i które pozwolą Wam w dalszej perspektywie zaoszczędzić pieniądze, które macie przygotowane na Ślub. Warto pamiętać o tym, że nie każda oferta jest opłacalna. Sprawdzajcie zanim kupicie.

Młoda Para wchodzi do miejsca, w którym odbywa się Wesele. Schodzą po białych schodach, a po dwóch stronach stoją wysokie kompozycje kwiatowe oraz iluminatory fajerwerków.

3,2,1…BLACK WEEK! Powodzenia!


Dominika Szymańska,

Wedding Planner

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page