top of page
  • Zdjęcie autoraDominika Szymańska

Co robić w Walentynki? - 10 niezawodnych pomysłów

Mówi się, że luty jest miesiącem miłości, chociaż wszyscy dookoła mają nadzieję, że nie tylko w tym miesiącu jest się wdzięcznym za drugą osobę. Jednak jest coś takiego w Walentynkach, że są symbolem i często dobrym dniem na podkreślenie swoich uczuć. Dla każdej Pary scenariusz na Walentynki może być zupełnie inny i wyjątkowy na swój sposób. Najważniejsze, abyście spędzili ten dzień razem, a jak to zrobicie - to już zależy tylko od Was.

Zakochani całują się na tle zachodu słońca. Ujęci w sercu stworzonym z dłoni.

Poniżej prezentuję listę 10 niezawodnych pomysłów, jak spędzić Walentynki

1. Wyjście na kolację Zgadza się, wyjście na kolację jest niemalże klasycznym pomysłem na spędzenie Walentynek, ale co powiecie na odwiedzenie nowej knajpki, o której słyszeliście tyle dobrego, ale nie mieliście jeszcze czasu, aby się do niej wybrać. Czy może przemawia do Was bardziej jedzenie na wynos w jakiś ciekawym miejscu?

Pomysł na walentynki - wyjście na kolację

2. Wypad do SPA Wspólny wypad do SPA pozwoli Wam nie tylko się zbliżyć, ale i zrelaksować. Wiele miejsc oferuje pakiety dla dwojga, w których możecie doświadczyć nie tylko masażu, ale i wizyty w saunie, czy lampek szampana.


3. Wyjście do kina

W repertuarach kin nie brakuje w tym czasie filmów w romantycznym stylu. Wybierzcie wspólnie tytuł, który najbardziej do Was przemawia i spędźcie tak Walentynki.

4. Wyjście do teatru Czyż Walentynki nie są dobrym momentem, aby znaleźć czas na wizytę w teatrze? Zobaczcie, na co możecie się udać w swoim mieście i rezerwujcie bilety. Oprawa takiego wyjścia z łatwością wprawi Was w romantyczny nastrój.


5. Kilkudniowy wyjazd za miasto Wypad do innego miasta? A może niecodzienny wyjazd do jednego z tych oryginalnych miejsc na mapie? Sami zdecydujcie, co jest Wam bliższe, poczytajcie, porozmawiajcie i pakujcie się na wyjazd.

Pomysł na walentynki - kilkudniowy wyjazd za miasto

6. Warsztaty Tutaj opcji jest bardzo dużo i często nawet w miejscach, w których mieszkacie lista proponowanych warsztatów jest bardzo długa. Lekcja gotowania? Tańca? A może w glinie? Rozwińcie swoje pasje i umiejętności. A kto wie, może zdobędziecie nowe hobby? Nabytą wiedzę będziecie mogli wykorzystywać w przyszłości i odtwarzać takie wieczory we władnym domu, czy gdziekolwiek sobie wymarzycie.

Pomysł na walentynki - warsztaty

7. Walentynki na sportowo

A może jesteście aktywni i stawiacie na ruch? Wyjście na wspólny trening: siłowy czy biegowy? Squash? Tenis? A może ścianka wspinaczkowa czy boks? Zobaczcie, jakie atrakcje sportowe są możliwe do zrealizowania w Waszym mieście.

Pomysł na walentynki - walentynki na sportowo

8. Obserwowanie gwiazd

A może spotkanie przy świetle księżyca i wspólne obserwowanie gwiazd? Możecie razem podziwiać niebo w bardzo kameralnej atmosferze. Jeśli wybierzecie właśnie ten pomysł warto poczytać artykuły w tym temacie przez Walentynkami, a w czasie randki podzielić się ciekawymi spostrzeżeniami. Jeśli macie możliwość wyjścia do planetarium - czemu nie?


9. Zostańcie w domu Kto powiedział, że siedzenie w domu będzie nudne? Zazwyczaj ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Możecie razem coś ugotować, obejrzeć film/serial czy ułożyć puzzle, o których oboje mówicie od jakiegoś czasu.

Pomysł na walentynki - zostańcie w domu

10. Wasz pomysł

Na cokolwiek się zdecydujecie na pewno będzie to niezawodny pomysł i wierzę, że wywoła uśmiech na Waszych twarzach - bo przecież takiego pomysłu tutaj poszukujesz, czyż nie? Kto ma wiedzieć to lepiej niż Wy sami. :)

Pomysł na walentynki - wasz pomysł

To co? Wiecie już, co będziecie robić w najbliższe Walentynki? Zainspirowaliście się?

Macie jeszcze tydzień, aby się nad tym zastanowić i ewentualnie zorganizować co potrzebujecie. Powodzenia!


Dominika Szymańska,

Wedding Planner

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page